Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
 

EUROSCOLA — piedāvājums skolām

Tavas klases iespēja doties uz Eiropas Parlamentu Strasbūrā un kopā ar vidusskolēniem no visām Eiropas Savienības dalībvalstīm redzēt klātienē parlamentāro darbu.

 

Jaunais EUROSCOLA konkursa nolikums tiks publicēts 2016.gada 15.septembrī

EP Informācijas birojs katru gadu rīko EUROSCOLA konkursu 10.-12.klašu skolēniem. Balva - iespēja doties apmaksātā braucienā uz Eiropas Parlamentu Strasbūrā (Francijā).

PAR EIROPAS PARLAMENTU
Eiropas Parlaments ir vienīgā Eiropas Savienības iestāde, ko ievēl tiešās vēlēšanās. Pēdējās vēlēšanas notika 2014. gada 24. maijā. Eiropas Parlaments kopā ar ES Padomi apstiprina likumus, kas ietekmē vairāk nekā 500 miljonu cilvēku ikdienas dzīvi visās Eiropas Savienības dalībvalstīs, un, protams, arī Latvijā. Pašlaik Latviju Eiropas Parlamentā pārstāv 8 deputāti. Eiropas Parlaments piedalās visu nozīmīgo lēmumu pieņemšanā Eiropas Savienībā.
Vairāk par Eiropas Parlamenta aktualitātēm var uzzināt mājas lapās: www.europarl.lv un www.europarl.europa.eu, kā arī EP Informācijas biroja Latvijā sociālajos tīklos: www.draugiem.lv/europarl, www.facebook.com/Eiroparlaments, www.twitter.com/EP_Riga.

CITA INFORMĀCIJA
Detalizētu informācija par EUROSCOLA programmu, vizītes atmaksu var uzzināt, rakstot uz e-pastu: jelena.glazova@europarl.europa.eu
Papildus informācija: http://www.europarl.europa.eu/euroscola/en/at_a_glance.html

KONTAKTI
Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā
Tālrunis: 6708 54 60, fakss: 6708 54 70
E-pasts: epriga@europarl.europa.eu
Mājas lapa: www.europarl.lv
Adrese: Aspazijas bulvāris 28 - 3. stāvs, Rīga, LV1050, Latvija

 
 .
 .
 
 
 

Pieredze: