Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
 

Jaunumi

.
Spēcīgāka demokrātija un "stratēģiska izvēle par mieru un Eiropu" bija Ukrainas tautas vēstījums svētdienas parlamenta - Augstākās Radas - vēlēšanās, norādīja EP starptautisko vēlēšanu novērošanas misijas delegācijas vadītājs Andrej Plenković (EPP, HR) preses konferencē pirmdien Kijevā. "Mūsu novērtējums ir ļoti pozitīvs. Vēlēšanas notika saskaņā ar starptautiskajiem standartiem," viņš teica.
Lasīt tālāk
.
Eiropas Parlaments ceturtdien atbalstīja ierosinājumu pagarināt Ukrainas teju brīvo vienpusējo piekļuvi ES tirgum, pagaidām nepieprasot Ukrainai apmaiņā atcelt muitas nodokļus Eiropas ražotāju produkcijas ievešanai.
Lasīt tālāk
.
Eiropas Parlaments tikko apstiprināja jauno Eiropas Savienības 27 komisāru Komisiju, ar kuras sastāvu trešdienas rītā deputātus oficiāli iepazīstināja nākamais Eiropas Komisijas prezidents Žans-Klods Junkers.
Lasīt tālāk

Pasākumi

Rīgas 25.vidusskolas skolēni
piedalās konkursā EUROSCOLA
EP Informācijas birojs 2014. gada 20. septembrī izsludina konkursu 10.-12.klašu skolēniem "Jaunatnes vīzija par Eiropas Savienību". Balva - iespēja piedalīties EUROSCOLA projektā, dodoties apmaksātā braucienā uz Eiropas Parlamentu Strasbūrā (Francijā).
Lasīt tālāk
.
Konkursā „Eiropas pēdas Latvijā” dalībnieku komandas iesniegušas radošus, vispusīgus un interesantus video stāstus par Eiropas pēdām savā pilsētā un novadā. Lai iepazītos ar iesniegtajiem stāstiem, aicinām dalībnieku komandas un visus interesentus uz konkursa 2.kārtu!
Lasīt tālāk
.
Ja esi radošs un aktīvs jaunietis, uzzini un izmanto iespējas, ko sniedz Eiropas Parlaments. Ar šādu jauniešu kustības "Ghetto Family" pārstāvju kopīgo saukli šonedēļ noslēdzās Eiropas Parlamenta Informācijas biroja organizētais Latvijas un Eiropas Savienībai veltītais jauniešu pasākumu cikls "No Stūra mājas līdz ES Mājai".
Lasīt tālāk