Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
 

Jaunumi

.
Starptautiskajai sabiedrībai ir jārīkojas efektīvāk, jo Ebolas vīrusa uzliesmojums apdraud visas pasaules drošību, saka EP deputāti ceturtdien pieņemtajā rezolūcijā. Vīrusa skartajās valstīs notiek sociāls un ekonomisks sabrukums, tāpēc jāapsver arī militāro resursu izmantošana, rīkojoties ANO virsvadībā, viņi norāda.
Lasīt tālāk
.
Eiropas Parlaments ceturtdien pieņemtajā rezolūcijā atzinīgi vērtē soļus, kas sperti virzienā uz mieru Ukrainā un svaigi ratificēto ES-Ukrainas Asociācijas nolīgumu, bet pauž bažas par Krievijas reālajiem nolūkiem "nepieteiktajā hibrīdkarā" pret Ukrainu. EP deputāti aicina dalībvalstis pārtraukt enerģētikas nolīgumus ar Krieviju un atbalstīt zemniekus, ko skāris Krievijas noteiktais lauksaimniecības produktu importa aizliegums.
Lasīt tālāk
.
ES dalībvalstīm ir efektīvāk jāizmanto piešķirtie seši miljardi Eiropas līdzekļu, lai veicinātu jauniešu pāreju no izglītības iestādēm uz darba vietām un stimulētu uzņēmējdarbības garu, uzsvēta Eiropas Parlamenta deputāti trešdienas debatēs par Eiropas Jaunatnes iniciatīvu. Dažas politiskās grupas pieprasīja vienkāršot finansējuma saņemšanas procedūras, apmainīties ar labākajām praksēm un veicināt praktikantu nodarbināšanu, savukārt citi mudināja dalībvalstis vairāk pievērsties darbavietu radīšanas potenciālam "zaļās inovācijas" jomās.
Lasīt tālāk

Pasākumi

Rīgas 25.vidusskolas skolēni
piedalās konkursā EUROSCOLA
EP Informācijas birojs 2013.gada 20.septembrī izsludina konkursu 10.-12.klašu skolēniem "Jaunatnes vīzija par Eiropas Savienību". Balva - iespēja piedalīties EUROSCOLA projektā, dodoties apmaksātā braucienā uz Eiropas Parlamentu Strasbūrā (Francijā).
Lasīt tālāk
.
Valstij vajadzētu palīdzēt nabadzīgākajām pašvaldībām segt līdzfinansējumu ES naudas piesaistei veloinfrastruktūras uzlabošanas projektiem, uzskata Latvijas deputāts Eiropas Parlamenta (EP) Transporta komitejā Roberts Zīle (ECR), kurš kopā ar veloinfrastruktūras ekspertu nedēļas nogalē pievienojās EP Pludmales patruļas velotūrē no Kolkas līdz Rīgai, nobraucot posmu Lapmežciems-Dubulti.
Lasīt tālāk
.
Eiropas Parlamenta (EP) jaunieši 5.-6. jūlijā dosies velotūrē no Kolkas līdz Rīgai, aptuveni 160 km garajā maršrutā stāstot par EP sniegtajām iespējām un ietekmi uz cilvēku ikdienu. Vienu ceļa posmu ar jauniešiem veiks EP Transporta komitejas deputāts Roberts Zīle (ECR) un nozares aktīvisti. Brauciena mērķis ir arī iepazīties ar Latvijas veloinfrastruktūru un runāt par jau pieejamo ES atbalstu un Latvijas atbildīgo institūciju izvēlēm, kā arī jaunajām EP iniciatīvām veloinfrastruktūras uzlabošanai.
Lasīt tālāk