Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
 

Jaunumi

.
Eiropas Komisijai ir jāveido uzdevumu grupa cīņai ar virtuālās valūtas, piemēram, “Bitcoin” izmantošanu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijai un terorisma finansēšanai, norāda Eiropas Parlaments ceturtdien pieņemtajā rezolūcijā.
Lasīt tālāk
.
Eiropas Komisijai jāturpina sarunas ar ASV, lai novērstu ierosinātā “privātuma vairoga” nepilnības, kas neļautu pietiekami aizsargāt uz ASV komercdarbības nolūkos pārsūtītos ES iedzīvotāju datus, EP saka ceturtdien pieņemtajā rezolūcijā.
Lasīt tālāk
.
Lielākā daļa EP deputātu, kas izteicās trešdienas vakara debatēs ar Komisijas viceprezidentu digitālā tirgus jautājumos Andrusu Ansipu, atzinīgi vērtēja Komisijas tikko publiskotos ierosinājumus ar mērķi paplašināt patērētāju un uzņēmēju iespējas pirkt un pārdot produktus un pakalpojumus tiešsaistē. Parlamentam attiecībā uz vienotā digitālā tirgus izveides tiesību aktiem būs vienlīdzīgas lēmumu pieņemšanas tiesības ar ES ministriem.
Lasīt tālāk

Pasākumi

.
Eiropas filmu nedēļas ietvaros 23.maijā plkst. 19:00 kino “Splendid Palace” bez maksas būs iespēja noskatīties “Mediterranea” (Vidusjūra). Pērn šī filma tika izvirzīta Eiropas Parlamenta LUX Kino balvai.
Lasīt tālāk
.
Klajā nācis jaunais žurnāla "Latvijas intereses Eiropas Savienībā" numurs, kas veltīts topošajai ES globālās drošības stratēģijai. Par Eiropas Parlamenta pienesumu šim dokumentam bija atbildīga Latvijas eiroparlamentāriete Sandra Kalniete (Eiropas Tautas partija/Vienotība). Žurnāla atklāšana un diskusija ar deputāti un citiem ekspertiem notiks 18.maijā plkst. 11:00 Rīgas Juridiskās augstskolas (Strēlnieku 4a) 42.auditorijā. Darba valoda – angļu. Pieteikšanās sigita.struberga@inbox.lv
Lasīt tālāk
.
Mācies Daugavpilī vai kādā no tuvējām vidusskolām? Mēs piedāvājam Tavas skolas komandai atzīmēt Eiropas dienu kopā ar Eiropas Parlamenta deputātu Andreju Mamikinu un Joranu Šteinhaueru no projekta Aarzemnieki. Karnevāla noskaņās varēsiet sacensties ar citu skolu komandām par iespēju doties uz Eiropas Parlamentu Strasbūrā un citām balvām. Eiropas karnevāls notiks 16. maijā Daugavpils 16. vidusskolā no plkst. 14.00-17.00.
Lasīt tālāk