Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
 

Jaunumi

.
Eiropas Parlaments ceturtdien Briselē deva savu piekrišanu ES-Moldovas asociācijas nolīgumam, kas ietver arī paplašinātas brīvās tirdzniecības zonas izveidi. Nolīgums veidos pamatu ES un Moldovas politiskajai asociācijai un ekonomiku integrācijai, un nodrošinās savstarpēji brīvu tirgus piekļuvi.
Lasīt tālāk
.
Eiropas Parlaments trešdien ārkārtas debatēs ar Eiropas Komisijas priekšsēdētāju Žanu-Klodu Junkeru apsprieda nesen atklātībā nonākušo informāciju, ka vairākas starptautiskās korporācijas ar Luksemburgas valdību slepeni vienojušās par īpašiem nodokļu atvieglojumiem.
Lasīt tālāk
.
Spēcīgāka demokrātija un "stratēģiska izvēle par mieru un Eiropu" bija Ukrainas tautas vēstījums svētdienas parlamenta - Augstākās Radas - vēlēšanās, norādīja EP starptautisko vēlēšanu novērošanas misijas delegācijas vadītājs Andrej Plenković (EPP, HR) preses konferencē pirmdien Kijevā. "Mūsu novērtējums ir ļoti pozitīvs. Vēlēšanas notika saskaņā ar starptautiskajiem standartiem," viņš teica.
Lasīt tālāk

Pasākumi

Konkursa mērķis ir motivēt skolēnus uzlabot svešvalodu zināšanas, kā arī veicināt skolēnu izpratni par cilvēktiesībām un Eiropas Parlamenta darbu. Pieteikšanās konkursam noslēdzās 14. novembrī. Skolas, kas pieteikušas dalību konkursā šai sadaļā varēs atrast tulkošanai nepieciešamos rakstus par Saharova balvas ieguvējiem un viņu runas. 24. novembrī šeit publicēsim tekstus tulkošanai – esi laipni aicināts izmēģināt!
Lasīt tālāk
Šogad Eiropas Parlamenta LUX filmu dienās, kas norisināsies no 14.-19. decembrim Rīgā, kinoteātrī Splendid Palace,Eiropas kinomīļi varēs bez maksas noskatīties trīs ievērojamas filmas - Meiteņu Banda, Ida un Klases ienaidnieks. Tās atspoguļo Eiropas tradīciju un kino daudzveidību. Triju konkurējošo filmu attēlotās ainavas ir ļoti daudzveidīgas, taču tās apvieno jaunība kā vadošā tēma. Visas demonstrētās filmas ir uzņemtas 2013. un 2014. gadā.
Lasīt tālāk
.
4. decembrī, pl. 14:30-16:00, viesnīcā Tallink (Elizabetes ielā 24) ar Eiropas Parlamenta Informācijas biroja atbalstu notiks ikgadējai Saharova balvai veltīta diskusija par ES un tās partneru attiecību dinamiku, kā arī cilvēktiesību, brīvības un demokrātijas nozīmi pašreizējā drošības un ekonomikas ainā. Pasākumā piedalīsies: EP Informācijas biroja vadītāja Marta Rībele un pētnieki no Latvijas, Dānijas, Lietuvas un Austrijas. Plašāk par tēmu loku un reģistrāciju: http://ej.uz/Saharovs
Lasīt tālāk
.
EPIB Rīgā aicina radio stacijas integrēt savā programmā konkursus par Eiropas Parlamenta (EP) darba kārtību un vērtībām. Konkursa saturs tiks piedāvāts no EPIB puses, no radio puses nepieciešams profesionāls atbalsts, lai informāciju sagatavotu atbilstoši auditorijas vajadzībām un paradumiem ar mērķi sasniegt maksimālo rezultātu, veicinot izpratni par EP aktualitātēm un vērtībām. Lūdzu, plašākai informācijai skatīt EPIB Latvijā mājaslapu.
Lasīt tālāk